Home Biznes Honda Vision 110 – odświeżony model już zachwyca!
0

Honda Vision 110 – odświeżony model już zachwyca!

Honda Vision 110 – odświeżony model już zachwyca!
0

Vision 110 to mały i niepozorny miejski skuter japońskiej marki Honda, produkowany od 2012 roku. Od tego czasu powstało kilka wersji tego modelu, w tym najnowsza na 2021 rok. Vision 110 podbiła serca konsumentów dzięki bardzo dobrej jakości i niezawodności oraz rozsądnej cenie.

Wyróżniający się wygląd

Skuter Honda Vision 110 jest starannie zaprojektowany i wykonany. Nowy model ma nowoczesną i jeszcze smuklejszą sylwetkę. W porównaniu do poprzedniej wersji model stracił kolejne 2 kg. oraz przednie światła o wyjątkowym kształcie, które nadają mu charakteru. Wąskie opony sprawiają, że pojazd wygląda zwinniej i jest łatwiejszy w prowadzeniu. Nad tylnym kołem znajdziemy całkiem pojemny bagażnik, do którego bez problemu zmieścimy kask lub zakupy. Pojemność schowka wynosi 17,7 l, więc bez kłopotu zmieścimy w nim kask i kilka dodatkowych akcesoriów. Do wyboru mamy kilka eleganckich kolorów, między innymi biały, czarny czy czerwony.

Przyjemność użytkowania

Honda Vision 110 nastawiona jest na wygodę i komfort kierującego. W najnowszym modelu zastosowano ulepszone, stosowane w poprzednich modelach innowacje, które pozytywnie zaskoczą użytkownika. Jest to praktyczny skuter, który z pewnością będzie dobrze się prowadził i spełni oczekiwania klientów, którzy zakupili go z myślą o dojazdach do pracy, zakupach czy szybkim i sprawnym przemieszczaniu się po zakorkowanym mieście. Atutem jest wygodne siedzenie i kierownica, która osłania nasze dłonie przed wiatrem i zimnem. Skuter może pochwalić się naprawdę dobrą amortyzacją. Nie musimy martwić się o duże spalanie. W modelu zastosowano chłodzony powietrzem silnik SOHC ‘enhanced Smart Power’ (eSP), który zużywa o 5% mnie paliwa, choć projektanci nie zrezygnowali z zastosowania systemu Idling Stop.

Gdzie, za ile?

O Na wszelkie pytania dotyczące skutera z pewnością odpowie oficjalny dealer Hondy. Już dziś wiadomo, że do zakupu skłaniać będzie przede wszystkim relatywnie niska cena. Skuter nabędziemy już za ok. 10 tys. zł.

Czy warto?

Najnowsza Honda Vision 110 jest konkurencyjną ofertą na rynku skuterów. Stosunek ceny do jakości w przypadku tego modelu od lat przyciąga fanów jednośladów. Vision łączy w sobie wszystkie cechy idealnego skutera do codziennego użytku. Gwarantuje wygodną pozycję i komfort podczas jazdy, pozwala na przewożenie małych bagaży, jest zwinny i przyjemnie się go prowadzi, koszty jego eksploatacji są niskie. Dodatkowo uwagę przyciąga atrakcyjny wygląd!

https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js