Home Biznes Zalety zakupu auta używanego z salonu Auto Wimar w porównaniu z komisami

Zalety zakupu auta używanego z salonu Auto Wimar w porównaniu z komisami

Zalety zakupu auta używanego z salonu Auto Wimar w porównaniu z komisami
0

Auta używane na rynku oferowane są zarówno przez osoby prywatne, jak i komisy czy salony samochodów używanych funkcjonujące przy autoryzowanych dealerach. Bogatą ofertę aut używanych posiada także Grupa Auto Wimar, która w Warszawie i Olsztynie, poza salonami aut nowych, prowadzi sprzedaż pojazdów z drugiej ręki. Wszystkie egzemplarze prezentowane są także na stronie https://www.grupaautowimar.pl/. Dlaczego warto kupić samochód w naszym salonie aut używanych?

Auto gotowe do jazdy

Nasze salony samochodów używanych prowadzone przez Grupę Auto Wimar w Warszawie i Olsztynie oferują klientom wyłącznie pojazdy, które przeszły pozytywnie kontrolę na stacji diagnostycznej. W razie stwierdzenia usterek lub uszkodzeń, auto trafia do jednego z autoryzowanych serwisów prowadzonych przez Grupę Auto Wimar, gdzie przeprowadzane są konieczne naprawy mechaniczne i blacharskie.

Cały pakiet dokumentów

Dla wielu kierowców ważna jest pełna dokumentacja samochodu, która umożliwia poznanie jego historii. W salonach samochodów używanych Grupy Auto Wimar znajdują się pojazdy wszystkich marek. Dużą ich część zajmują samochody zakupione w salonach aut nowych prowadzonych w ramach Grupy Auto Wimar, które dodatkowo znajdowały się pod naszą opieką w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować pełną informację na temat napraw, zastosowanych części zamiennych i przeglądów okresowych danego pojazdu. Gromadzimy wszelkie dane dotyczące sprzedawanych pojazdów także z innych ASO – w ten sposób możemy skompletować historię napraw i przeglądów każdego samochodu.

Wybieramy tylko te egzemplarze, które posiadają pełną dokumentację i taką przekazujemy następnemu właścicielowi. Naprawy wykonywane przez nas także są dokumentowane. Na życzenie Klienta udostępniamy te dokumenty przed zakupem pojazdu.

Sprawdzone źródła

Nasze samochody pochodzą jedynie od sprawdzonych sprzedawców. Przed kupnem używanego auta dokładnie sprawdzamy jego historię – szczególną uwagę przykładamy do kontroli bezwypadkowości sprzedawanych samochodów.

Nasze salony samochodów używanych pozyskują auta także do osób, które zlecały Grupie Auto Wimar serwisowanie gwarancyjne i pogwarancyjne posiadanych pojazdów, oraz od tych, którzy zakupili nowe modele w salonach należących do Grupy. Nasi Klienci wiedzą, że zmieniając samochód, mogą go nam odsprzedać.

Wszystko w jednym miejscu

Decydując się na zakup samochodu w jednym z prowadzonych przez Grupę Auto Wimar salonie aut używanych masz pełen dostęp do szeregu usług dodatkowych. Oprócz gwarancji niezawodności potwierdzonej badaniami na stacji diagnostycznej możesz skorzystać z bogatej oferty ubezpieczeń. Prowadzimy także doradztwo w zakresie korzystnych kredytów konsumenckich przeznaczonych na zakup pojazdów.

Bogata oferta

Naszym niewątpliwym atutem jest bogata oferta sprawdzonych samochodów używanych. Wszystkie egzemplarze można osobiście oglądać w salonach samochodów używanych Grupy Auto Wimar w Warszawie i Olsztynie.

Ponadto, aby ułatwić naszym Klientom poszukiwanie samochodu odpowiadającego ich oczekiwaniom, uruchomiliśmy na stronie przyjazną w obsłudze bazę danych zawierającą wszystkie dostępne w naszych salonach pojazdy.  Szczegółowy opis danych technicznych i zróżnicowane opcje wyszukiwania sprawiają, że z łatwością można znaleźć egzemplarz dopasowany do swoich potrzeb.

Pomimo bogatej oferty może się zdarzyć, że w danym momencie nie posiadamy w sprzedaży poszukiwanego przez klienta modelu. Rozwiązaniem jest zgłoszenie na specjalnym formularzu zainteresowania nabyciem określonego pojazdu. Jeśli taki, lub podobny samochód pojawi się w jednym z naszych salonów nasz opiekun Klienta  skontaktuje się z Państwem. To z pewnością ułatwi to poszukiwanie wymarzonego auta.

Salon lepszy niż komis

Największą różnicą między komisem a salonem samochodowym jest podejście do usługi sprzedaży aut używanych. W przypadku salonów samochodów używanych prowadzonych przez Grupę Auto Wimar należy podkreślić rzetelność oraz dbałość o odpowiedni stan techniczny sprzedawanych pojazdów. U nas nie kupują Państwo kota w worku, ale pojazd o udokumentowanej historii, sprawny, dopuszczony do ruchu przez stację diagnostyczną i gotowy do drogi. Wielu komisom natomiast zależy jedynie na wysokiej sprzedaży co przekłada się na oferowanie klientom niesprawnych pojazdów nieposiadających udokumentowanej historii napraw i przeglądów.

Nie chcemy Państwa przekonywać o wyborze miejsca zakupu używanego samochodu, chcemy jedynie pokazać różnice między komisami, a salonami samochodowymi sprzedającymi auta używane. Mamy nadzieję, że powyższy artykuł pomoże Państwu podjąć właściwą decyzję.

https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js