Home Prawo Dobra kancelaria adwokacka – tylko Sienkiewicz!
0

Dobra kancelaria adwokacka – tylko Sienkiewicz!

Dobra kancelaria adwokacka – tylko Sienkiewicz!
0

Adwokat nie jest kimś, z kim większość ludzi spotyka się na co dzień. Jednak w życiu mogą zdarzyć się różne sytuacje, w których będziemy potrzebować takiej osoby, aby reprezentowała nas w sprawach administracyjnych, karnych, czy też z zakresu prawa karnego. Dobrze, aby był to ktoś, do kogo można mieć pełne zaufanie, a jego fachowość nie podlega najmniejszym wątpliwościom. Jeśli mieszkasz w Szczecinie, taką osobą jest prowadząca własną kancelarię adwokacką Anna Sienkiewicz.

Kancelaria Sienkiewicz – szybko i fachowo

Kancelaria ma swoją siedzibę w Szczecinie, jednak świadczy usługi nie tylko dla mieszkańców tego miasta, ale oferuje także pomoc na terenie całego kraju. Anna Sienkiewicz w ramach aplikacji zastępowała adwokatów oraz współpracowała z kancelariami adwokackimi i radcowskimi z całej Polski przed sądami rejonowymi, okręgowymi, apelacyjnymi, jak również organami ścigania, państwowymi, samorządowymi i innymi instytucjami. Pozwoliło jej to pogłębiać fachową wiedzę w zakresie prawa cywilnego (jak przepisy spadkowe, rodzinne, umowy cywilno-prawne, itp.), prawa karnego (obrona, reprezentacja pokrzywdzonych, dochodzenia odszkodowań), prawa gospodarczego i pracy (obsługa przedsiębiorców, wypadki w pracy i związane z nimi roszczenia) oraz prawa administracyjnego. Dlatego też można przyjść do niej dosłownie z każdym problemem w dziedzinie wymienionych i liczyć na fachową pomoc lub doradztwo.

Anna Sienkiewicz oferuje nie tylko porady na miejscu, ale także on-line. W tym celu należy przesłać do kancelarii maila z pytaniem i opisem problemu. W odpowiedzi uzyska się zaproponowaną cenę za poradę. Jeśli będzie ona akceptowalna dla osoby chcącej ją uzyskać, wystarczy wykonać przelew na wskazane w mailu zwrotnym konto i czekać na przesłanie porady pocztą elektroniczną.

Honorarium – zgodne z przepisami i przystępne

Oczywiście zarówno prowadzenie spraw, jak i porady udzielane na miejscu, są również płatne. O wysokości kosztów decyduje rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 22 października 2015 r. w sprawie opłat za czynności adwokackie. Stawki są bardzo przystępne, więc obojętnie, czy jest się osoba prywatną, czy też przedsiębiorcą, uzyskanie fachowej pomocy prawnej będzie z pewnością w zasięgu posiadanego budżetu! Honorarium może być określane z zawartą klauzulą „success fee”, w której część wynagrodzenia zależy od rezultatu postępowania.

Kancelaria adwokacka Sienkiewicz to wszystko, co tylko związane z prawem, w jednym miejscu! Jeśli masz więc jakiekolwiek sprawy do załatwienia, zgłoś się właśnie tam!

https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js